Nejčastější dotazy k nákupu na Pongo.cz

Je možné zboží osobně vyzvednout?

Ano, zboží je možné vyzvednout osobně v našem skladu na adrese Pongo – Průmyslová 504 250 70 Postřižín. Při osobním odběru je možné za zboží zaplatit hotově.

Jak je to s odesíláním zboží, pokud platím převodem z účtu?

Pokud zboží platíte převodem na náš účet u banky Česká spořitelna 4719282/0800, tak je odesláno ihned, jakmile dorazí platba na účet.

Kdy budu mít zboží doma po objednání?

Objednáte-li zboží do 12:00 v pracovní den, bude doručeno k Vám domu následující pracovní den. V ostatních případech je doba doručení o jeden pracovní den delší (Př.: Objednáte-li zboží v 10 hodin v úterý, dorazí k Vám domů ve středu. V případě objednávky v úterý v 17 hodin, přijde zboží ve čtvrtek.) Tyto dodací lhůty je možné zaručit jen při koupi zboží na dobírku nebo pokud ihned zaplatíte platební kartou online.

Jak řešíte reklamace?

V případě, že se Vám hračka rozbije, kontaktujte nás telefonicky na +420 245 008 9­08 nebo emailem na info@pongo.cz, domluvíme se na dalším postupu. Reklamace vyřizujeme ihned.

V kolik hodin mi dopravce přiveze zásilku?

Společnost PPL vozí zásilky mezi 9–18 hodinou. Pokud bydlíte v menších městech než okresních, pracovník (řidič) PPL Vám bude volat pouze, když se nedozvoní nebo nebudete doma (zásilka bude realizována jako „normální balík“ dle PPL). V případě, že bydlíte v okresních a větších městech a chcete, aby Vás řidič PPL kontaktoval předem, napište tuto žádost do políčka Poznámka v objednávce. Řidič PPL by pak ideálně měl zavolat dopoledne a domluvit se na termínu předání a poté ještě jednou cca hodinu před předáním zásilky (zásilka pak bude realizována jako „soukromá adresa“ dle PPL). V případě, že byste měli jakýkoli problém ze strany PPL, prosíme kontaktujte nás – jedině tak máme možnost pracovat na odstranění problému.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info