HEXBUG Nano Space - Cosmic Command

Parametry HEXBUG Nano Space - Cosmic Command:

Pohlaví holka, kluk
EAN kód: 807648054002
Výrobce hračky: Hexbug
Produktová sekce: Speciální nabídka

Nevíte si rady s nákupem?

Adéla Provazníková Adéla Provazníková
Po-Pá: 8:00 – 16:00
Tel: 602 519 628
info@pongo.cz

Herní sada Hexbug Nano Space Cosmic Command bude perfektní volbou pro všechny majitele mikrorobotů v podobě brouků. Díky této vesmírné stanici může váš brouk cestovat galaxiemi v raketě, trénovat v gravitačním simulátoru či procházet vzduchotěsným průchodem. Set se snadno sestavuje a kromě toho také pomáhá rozvíjet tvořivost, fantazii a jemnou motoriku dítěte. Je vhodný pro děti od 3 let.

  • Vesmírná stanice pro robobrouky Hexbug
  • Dráha a dva nano brouci
  • Součástí dráhy je iontové dělo a vesmírná raketa
  • Hračka pomáhá rozvíjet dětskou představivost i motoriku
  • 2 ks AG13 baterií jsou součástí balení
  • Vhodné pro děti od 3 let

Užijte si legraci při sestavování vesmírné stanice Cosmic Command pro brouky se setem Hexbug. V jejím balení se nachází dostatečné množství součástek, mezi které patří například vesmírná raketa a iontové dělo. Nesmí chybět ani 2 speciální nano brouci včetně baterie potřebné pro jejich provoz, kteří se postarají o dostatek zábavy a skvěle také rozšíří vaši sbírku.

Hračka je vyrobena z kvalitního plastu, což zajišťuje její dlouhou životnost. Součásti sady je možné propojovat s dalšími Hexbug sadami, a vytvořit tak ještě větší a zamotanější bludiště. Stavebnice rozvíjí dětskou kreativitu a jemnou motoriku. Je vhodná pro všechny děti starší tří let.

1 499 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Komentáře, dotazy a názory uživatelů

Vložit komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info