Silikonový obal pro tablet LexiTab

Parametry Silikonový obal pro tablet LexiTab:

Pohlaví holka, kluk
Věková kategorie 5+
EAN kód: 3380743023465
Výrobce hračky: Sparkys
Produktová sekce: Speciální nabídka

Nevíte si rady s nákupem?

Adéla Provazníková Adéla Provazníková
Po-Pá: 8:00 – 16:00
Tel: 602 519 628
info@pongo.cz

Silikonový pouzdro je vynikající ochranou pro Váš tablet LexiTab. Je vyroben z tenkého silikonu a přesně na míru tabletu LexiTab. Silikonový pouzdro nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy tablet nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti vyndavání z pouzdra. Provedení pouzdra je protiskluzové a navržené pro bezproblémové ovládání, je také navrženo pro pohodlné držení tabletu v ruce. Pro maximální ochranu tabletu je vhodné silikonové pouzdro doplnit folií na displej.

  • Dostupný ve třech barvách: černá, modrá, růžová

399 Kč s DPH

Momentálně nedostupné

Komentáře, dotazy a názory uživatelů

  • pavla pátá: 27.03.2014 19:24:21

    Dobrý den, synovi bude v květnu 8.let, tento tablet si přál již k vánocům, ale čekali jsme na snížení ceny. V některých rezencích se píše, že tento tablet je šmejd, který zkazil celé vánoce , a že vůbec neodpovídá tomu co bylo a je jako reklama na tento tablet, např. neusálé vypínání, no prostě že neodpovídá danému popisu. Syn si ho ale stále přeje. Proto prosím o vysvětlení a i kdyby tam bylo přeci něco neodpovídajícího prosím napiště i to, jelikož nevím zda do toho insvestovat. Velice děkuji za vyjádření i když zatím negativní s rezencí jiných nákupčích.

Vložit komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info